ZSRR więzieniem narodów, a Rosja ich grobowcem? Co lepsze?

Zapraszam czytelników na intelektualną przejażdżkę, którą zaczniemy w nużącym wolnym tempie, ale na koniec obiecuję nieco fajerwerków, skoków ciśnienia i nabrzmienia żył na czołach tudzież innych częściach ciała. Tak więc, w imię Swaroga i Peruna, zaczynajmy.

Pan Paweł Ziemiński (Stanislav) komentuje pod tekstem Czy wyjdziemy z Unii … nogami do przodu? wrażą wobec Rosji agendę wiadomych ciemnych sił:

Obecna struktura gospodarcza Rosji już jest podporządkowana wspomnianym korporacjom, ale broni się jeszcze struktura społeczno-ideowa. Celem wierchuszki globalistycznej jest złamanie tej struktury społeczno-ideowej poprzez działania demograficzne, chaos multikulturowy oraz otwarcie wielu frontów wojny hybrydowej we wrażliwych punktach Federacji Rosyjskiej (Azja Środkowa, Zakaukazie, Daleki Wschód, Ukraina) oraz coraz bardziej multikulturowe aglomeracje ( przede wszystkim Moskwa).

Nie mam pewności, czy pan Ziemiński czasem nie podchwycił tej błyskotliwej obserwacji dzięki uważnemu śledzeniu moich komentarzy na NE24, niemniej, jeśli nie – to należy go pochwalić za spostrzegawczość, no chyba, że myśl tą pobrał skądinąd, miast wytworzyć, jak na doktora przystało, samojeden.

Wróćmy tedy do prapoczątków, czyli inspiracji do przemyśleń nad etnicznymi przemianami w Rosji i nie tylko. Niedawno znany w kręgach NE24 pan Spiryt Liberalny* przedrukował znakomitą analizę antropologiczno-psychologiczną W. W. Putina (Czy Putin jest Mongołem? Czy Putin jest kamikadze?). W tejże błyskotliwej publikacji jej autor, (nomen omen) Janusz Kamiński pisze co następuje:

Natomiast turanizm, czasami też zwany pan-turanizmem dąży do zlania w jedność, takie właśnie ZSRS, wszystkich – od Finów, poprzez Japończyków, Koreańczyków, Samów, Samoyedów, Węgrów, Turków, Mongołów, Mandżów i mniejsze grupy etniczne. Wszystko to pod władaniem jednego Chana, Cesarza, czy Cara, czy właśnie prezydenta Rosji – państwa jak najbardziej mongolskiego i nie mającego nic wspólnego z tradycją Rusinów – wschodnich Słowian z ziem kijowskich. Aczkolwiek starają się Moskwianie do nich odwoływać.

Powyższy fragment najwyższej próby geniuszu skłania do następujących refleksji: co za osioł. ZSRR było koszmarnie nacjonalistyczne i wspierało nacjonalizmy lokalne. „Ooo, jak to?!?” – zakrzykną wszyscy Janusze NE24 – „przecież ZSRR to WIĘZIENIE NARODÓW z jedynie słusznym językiem ‚ruskim’?!?”

W tym więzieniu narodów każdy naród musiał siedzieć w swojej celi i tam nacjonalistycznie budować swój byt, zamiast gromadnie wiać tam, gdzie rzekomo żyje się lepiej. Za czasów ZSRR Czeczeńcy siedzieli w Czeczenii, Dagestańcy w Dagestanie, Gruzini (z nielicznymi niechlubnymi, hehe, wyjątkami) w Gruzji itd. itp. Narody rozrastały się demograficznie, ekonomicznie, edukacyjnie i kulturowo. U siebie, na swojej ziemi (wiadomo, niektórym się oberwało, krymskch Tatarów i kilka innych nacji batiuszka Stalin dobrotliwie przeflancował do innych, MNIEJ PRESTIŻOWYCH stref klimatycznych albo wręcz do – jedynego prawdziwego – katolickiego nieba, ale wiadomo, że wąsaty ojcaszek miał swoje narowy, chodzi mi tu raczej o generalny trend, a nie przypadki ekstremalne, które są, jak powszechnie wiadomo, jedynymi przypadkami, jakie przyzwoity PRAWAK – szczególnie POLIŃSKIEGO chowu – ma PRAWO dostrzegać).

Upadek ZSRR przyniósł „zmiany na lepsze” i ETNICZNIE DOTĄD ROSYJSKIE, gruzińskie, ukraińskie i jakie tam jeszcze AGLOMERACJE zostały ZALANE OBCYM ETNICZNIE „ELEMENTEM”. Z jednych eks-republik dali nogę młodzi – i skazali je na wymarcie (jak POLIN emigranci zarobkowi do EU), inne eks-republiki (głównie większe miasta i okręgi przemysłowe, które przetrwały jelcynowską familię) stały się etnicznymi tyglami.

Czy to jest lepiej, czy gorzej?

A DOBRZE ci, jak na ulicy twojego miasta, w sklepach, restauracjach coraz więcej KOLOROWYCH FACJAT, KTÓRE NIE NALEŻĄ DO TURYSTÓW i już stąd nie znikną? Chcesz, żeby TWOJE DZIECKO chodziło do jednej klasy ze zgrają dzieci arabskich, hinduskich, murzyńskich i wszelakiego innego UBOGACAJĄCEGO POLIN ETNO-KULTUROWO „uchodźctwa” – i czuło się na swojej własnej ziemi OBCO? Nie chcesz … A wiesz chociaż, że dzieci największych zwolenników tego, żeby TWOJE dziecko miało takie „KOLOROWE dzieciństwo” posyła SWOJE dzieci do zamkniętych dla dzieci tubylczych PODLUDZI (w tym kolorowego „uchodźctwa”, które tu importują i drą mordę na CIEBIE, jakim to jesteś wstrętnym szowinistą, że ich nie chcesz wpuszczać) szkół, gdzie jedyna „egzotyka” to ta pejsata, znana np. z LICEUM LAUDERA?

Poniżej skrócony KURS, JAKIMI METODAMI jesteśmy rzucani na kolana, jak to się dzieje, że oddajemy własny dom, własną ziemię i przyszłość własnego narodu … bez jednego wystrzału …

Zdjęcie wprowadzające: nawet nie próbuj się oprzeć czarowi szczęśliwych dziecięcych twarzyczek, wredna biała szowinistyczna świnio!

Zresztą, skoro dzieci są szczęśliwe, po cóż i jakim prawem odmawiać im takiej sielanki?

Łzy dziecka, pluszowy miś, tani sentymentalizm. Tym TARANEM wywalimy dziurę w waszych sercach, tak wielką, że przez nią wejdziemy do waszego domu – sami nam otworzycie drzwi. W końcu każdy z was tak bardzo chce być ludzkim człowiekiem. Bardziej ludzkim niż inni … by lepiej myśleć o sobie samym

Grupa kilkunastu osób, prawdopodobnie Kurdów, z Syrii zatrzymani przez strażników granicznych w Szymkach. Wśród nich ośmioro dzieci. / Agencja Gazeta / Fot. Agnieszka Sadowska / Agencja Gazeta

Grupa kilkunastu osób, prawdopodobnie Kurdów, z Syrii zatrzymani przez strażników granicznych w Szymkach. Wśród nich ośmioro dzieci. / Agencja Gazeta / Fot. Agnieszka Sadowska / Agencja Gazeta

Za mało? Jest nas więcej, a będzie coraz więcej i coraz bardziej budzących współczucie. Wasza empatia jest naszą bronią. Nasza niedola, choroby, nawet śmierć w końcu was rozmiękczą, padniecie na kolana i przepraszając za swoją nieludzkość, za nieokazywanie chrześcijańskiej (lub lewackiej!) uniwersalnej miłości obcego otworzycie bramy naszej fali.

Setki obywateli Tadżykistanu utknęły na granicach Białorusi i Ukrainy z Polską.

Setki obywateli Tadżykistanu utknęły na granicach Białorusi i Ukrainy z Polską. [TV Biełsat]

A na szczególnie zatwardziałych szowinistów mamy jeszcze WUNDERWAFFE z kotkiem! Kotka nie wpuścisz, ŚWINIO JEDNA?!? KOTKA?!?

GW: „Uchodźcy na granicy. Uchodźczynie [SIC!] tulą kota, który przywędrował za nimi z Afganistanu”

Ooo, kiciuś, kiciuś, jaki fajny, jaka to rasa? Może potrzebujecie karmy na tej granicy? Zaraz zrobimy protest przed Sejmem, jak tu się źle traktuje KOTY NA UCHODŹSTWIE! Wpuszczać natychmiast! Miauuuu!

Ooo, jakie rozkoszne bobaski … Te niewinne dzieciątka są – zapamiętaj sobie – przyszłością Europy.**

Multikulti ist Europas Zukunft – DIE WELT – jakie tam „Multikulti” – toż chodzi o MULTIRASO-MULTIETNI!

Tak więc, szanowni czytelnicy, jesteśmy jako społeczeństwo bandą sterowanych emocjami półgłówków ścigających się na „moralność czynów” (lub samochłoszczących za „niemoralność”), co wykorzysta każdy, kto zechce. Nam na pohybel.

* „Spirytus Liberalny” – żartobliwie zniekształcony pseudonim sz. p. „Spirito Libero”. Właściciel, jak na dobrego Polaka-katolika przystało, odżegnuje się od dowolnie pojętego liberalizmu i na ten żarcik językowy bardzo się obrusza. Co do „Spirytu” – pewnie jak to Polak, zresztą – nie wiem, nie pytałem.

** Niekórzy pamiętają jeszcze wypowiedź (Żydówki) Barbary Spectre, gdzie jasno mówi o tym, że Europa teraz przechodzi w TRYB WIELOETNICZNY, której to TRANSFORMACJI Żydzi są animatorami. Multietnicyzacji Europy przy użyciu imigrantów:
https://youtu.be/8ERmOpZrKtw , dłuższy fragment filmu z panią Spectre: https://youtu.be/G45WthPTo24

2 myśli w temacie “ZSRR więzieniem narodów, a Rosja ich grobowcem? Co lepsze?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s