Powiadomienia

UWAGA! Wszystkie materiały wideo z southfront.org są w rzeczywistości dostępne – jeśli macie komunikaty o błędach i niedostępności wideo, to znaczy, że przebywacie w kraju cenzurującym dostęp do southfront. W takiej sytuacji pobierzcie przeglądarkę TORBrowser ze strony https://www.torproject.org/download/ – bez problemu zobaczycie wtedy wszystkie materiały. Alternatywnie można użyć przeglądarki Brave w trybie prywatnym albo Opery po uruchomieniu wbudowanego tam VPN-a.

UWAGA dla komentatorów: z powodu różnych wybryków „nieznanych sprawców”, komentarze na blogu są odtąd moderowane i każdy musi być ręcznie zatwierdzony przeze mnie, zanim się pojawi.

Znalazłeś wartościowy tekst na tej stronie? Pomóż dotrzeć do niego innym Polakom, zamieść odsyłacz na FaceBooku, Twitterze, na jednym z tysiąca forów. Wyślij znajomym. Nawet jeden odsyłacz może zmienić bardzo wiele!
UWAGA! Serwer southfront.org właśnie znalazł się pod atakiem DDOS i nie jest dostępny. Za atakiem stoją oczywiście OBROŃCY WOLNOŚCI SŁOWA I DEMOKRACJI zza oceanu, w ramach WALKI o TWOJE PRAWO do NIEZALEŻNYCH INFORMACJI. Skoro NAJDEMOKRACJA świata zaczęła KNEBLOWAĆ wszystkich, którzy próbują mówić coś innego, niż NAJDEMOKRACJA chce, to znaczy że NAJDEMOKRACJI zabrakło ARGUMENTÓW, a PIRAMIDA KŁAMSTW zaczęła się sypać.
Do czytelnika spoza neon24: teksty na tym blogu reprezentują zróżnicowany poziom jakości i różne poziomy ostrości retoryki. Jest to jednocześnie zabawa i skutek poszukiwań formy przekazu trafiającej do czytelnika neon24. Jeśli mimo różnych mankamentów uznasz tekst za wartościowy – zalinkuj go przy jakiejś okazji. Z góry dziękuję.
Uprzejmie proszę osoby, które linkowały moje teksty na neon24 w swoich publikacjach o aktualizację hiperłączy tak, by wskazywane były odpowiednie teksty na tej stronie. Pomoże mi to poprawić jej pozycję w wyszukiwarkach i ułatwi w ten sposób dotarcie do moich tekstów osobom spoza środowisk czytelników związanych z neon24. Z góry dziękuję za pomoc w tej kwestii.
Informacja do zaglądających tu czytelników marucha.wordpress.com.
„Marucha” zablokował mi możliwość komentowania (bez sensownego powodu – za to, że twierdziłem, że jedyne wyjście z gospodarczego położenia Polski to skorzystanie z dorobku ekonomicznego Marksa czyli przywrócenie znanych z PRL stosunków własnościowych – państwowa (uspołeczniona) własność przemysłu i bogactw naturalnych – czyli pójście tą drogą, którą skutecznie zdekolonizowały się wszystkie państwa świata, które zdekolonizować się zdołały – nie ma innych dróg dekolonizacji, a III RP jest murzyńską kolonią „globalnego” kapitału). W związku z powyższym zachęcam do okresowego zaglądania tu bez oczekiwania, że podrzucę na „Gajówce” jakiś odsyłacz do interesującego tekstu – bo mi tą możliwość odebrano, jako „sataniście” twierdzącemu, że Marks miał w swojej analizie ekonomicznej kapitalizmu rację.