Neon24

Teksty dotyczące technicznych i personalnych kwestii związanych z neon24 zostały wyłączone z głównej części mojego bloga, bo nie zakładałem go w celu recenzowania poczynań tamtejszej skrajnie niekompetentnej administracji i takoż niekompetentnego programisty, tylko stworzenia sobie niekontrolowanej przez Oparę, Lipskiego i ich pomagierów trybuny. Skoro już teksty o ne24 istnieją, musiałem stworzyć jakieś miejsce do ich przeniesienia po usunięciu z części publicystycznej mojej strony.
Pytanie do użytkowników neon24.pl
Pryzgody barona munchhausena

Neonowy „Dżon”, czyli w jakiego „profesjonalistę” wdepnęli po uszy Lipski z Oparą [neon24.pl]

Cóż ja, raz skromny bloger, drugi raz groźny haker, a trzeci raz „agent” na żołdzie „wiadomych mrocznych sił” mam tu napisać? Że @”Dżon” jeszcze pieluchę nosi? Że niemożliwe, by programista RZEKOMO z doświadczeniem był aż takim matołem – a jeśli nie jest to … CO SIĘ TAK NAPRAWDĘ DZIEJE?
Sporo tu dopisałem od dnia publikacji …

Migracja serwera neon24 do Polski czyli horror informatyczny

Andrzeja Szcześniaka władze PiS zmusiły do likwidacji prawica.net pod pretekstem „agenturalnej propagandowej działalności prorosyjskiej”, co trzeźwo myślących raczej skłoniłoby do stawiania serwera opozycyjnego możliwie najdalej od Polin.

Notka powitalna

No i przychodzi na neon24 jakiś „specjalista” i okazuje się, że „forum wszystkich Polaków” ma być niedostępne z TOR-a. Jako JEDYNA PLATFORMA BLOGERSKA w całej ofercie blogowisk. I Opara ani Lipski nie widzą w tym nic DZIWNEGO?