Notka powitalna

Witam wszystkich, którzy trafili na ten blog z neon24.pl, jak również tych, którzy znaleźli się tu w inny sposób. W życiu nie wszystko potrafimy przewidzieć i nie zawsze znajdziemy czas by na to, co przewidujemy się zawczasu przygotować. Jak widać blog na wordpress istnieje już jakiś czas (od 21 lipca 2019), nie pisałem tu, bo traktowałem neon24 jako główne miejsce tego etapu mojego podziemnego pisarstwa. Stąd miejsce to świeci chwilowo pustkami, które będę w miarę możliwości zapełniał. Dziś, z racji pięknej pogody zaraz zajmę się sprawami przyziemnymi, dlatego naprędce majstruję ten wpis, by ktoś wizytujący to miejsce nie zetknął się z kompletną pustką. Zachęcam do ponownych odwiedzin „na dniach”, na pewno coś tu przybędzie.

Moje trwałe odejście z neon24 jest skutkiem tego, w jaki sposób traktuje się tam ludzi. Póki myślą, żeś wariat, że bredzisz od rzeczy – nic ci nie grozi. Jak tylko okaże się, że wiesz, co piszesz, że twoich kompetencji nie da się zakwestionować ani prawdy tego co piszesz podważyć – zostaniesz prewencyjnie zablokowany. Poważny człowiek, po takim incydencie nie chce mieć z działającą tak „administracją” nic wspólnego. Jeśli ktoś nie wie, o co chodziło, wklejam w całości ostatni wpis na neon24.


Zdjęcie wprowadzające: Szczurołap z Hamelin. Jakoś tak mi się skojarzyło …

To jest mój ostatni wpis na neon24.pl, chyba, że zajdzie okoliczność, o której wspominam poniżej. Zaistniała sytuacja, czyli zablokowanie mojego konta na miesiąc przez Dariusza Lipskiego, po tym, jak od miesiąca za darmo poświęcam mój czas dla nie mojego portalu, by ostrzec właściciela i tutejszą społeczność przed poważnymi zagrożeniami tworzonymi przez błędne decyzje projektowe to jest niestety kropla przelewająca czarę goryczy. Nie chce mi się nawet spisywać ostatnich uwag, więc wklejam fragmenty mojego listu do przyjaciela. Radzę wszystkim dobrze się wczytać i żegnam, zapraszając jednocześnie na mój blog https://swiatowid.video.blog/, który wkrótce zacznę zapełniać tekstami.

Witam,

Dziękuję za maila. Do wygaśnięcia sesji mogę jeszcze buszować po neon24 (…). Może coś skomentuję, może napiszę ostatnią notkę. Wrócę na neon24 tylko jeśli Dariusz Lipski uroczyście i publicznie (…) mnie (…) przeprosi. Czyli pewnie NIE WRÓCĘ pod żadnym pseudonimem, ani Światowid ani cokolwiek innego. Pewnie Pan widzi debilizm komentarzy „dżona” powklejanych przez Lipskiego (konto Fundacja i lipao [chodzi o komentarze pod tym tekstem])? Ten (…) nawet nie zrozumiał, że odnosi się do PRZYKŁADÓW TEORETYCZNYCH, gdzie „Dżon” to żartobliwe określenie administratora używającego IP do banowania. Dziwi się Pan, że takiego (…) zbanowałem? Człowiek zalewa mnie wodospadem GŁUPOT i ŻĄDA nędznych RESZTEK CZASU mojego życia na odnoszenie się do jego bełkotu – on nawet nie usiłuje trzymać się tematu, a ja mam odpowiadać na jego „argumenty” które nijak się mają do istoty problemu?

Lipski tego nie widzi, co znaczy, że (…). I gdzie ten portal ma iść pod takim „światłym” kierownictwem z takim „światłym” głównym programistą?!?

Dam Panu jedną myśl, która mnie dziś uderzyła, jak sobie pracowałem w sadzie (orzeszki, grabienie liści).

Nie wiem, czy Pan korzysta z TOR, ale ja buszuję po sieci tylko z TOR. I wie Pan co? Odwiedzam niepoprawni.pl, ekspedyt.org, salon24.pl, blogpress.pl , naszeblogi.pl, prawda2.info – wszędzie bez problemu z TOR-a wchodzę. Żadnych Imunify360, „Racaptcha” itp. Pisałem na neon24, że polskapresse żeby wyciąć Polaków z komentowania na stronach gazet lokalnych zainstalowała coś w stylu tego Imunify360 i od paru lat nie da się tam anonimowo nie tylko nic napisać, ale nawet PRZECZYTAĆ.

No i przychodzi na neon24 jakiś „specjalista” i okazuje się, że „forum wszystkich Polaków” ma być niedostępne z TOR-a. Jako JEDYNA PLATFORMA BLOGERSKA w całej ofercie blogowisk. I Opara ani Lipski nie widzą w tym nic DZIWNEGO????? I faceta, który drze mordę, żeby TOR-a nie wycinać oskarżają o agenturę, głupotę, niekompetencję i nie wiadomo co jeszcze. Tylko ja – i większość naprawdę ostrożnych ludzi VPNom nie ufa jak psom. Polityka „zero logów” – kto to sprawdzi? Jak to fałsz, to mają od razu Pana na tacy. A w TOR sieć jest tak zaprojektowana, żeby znalezienie „nadawcy” było bardzo trudne. Serwerów silkroad, handlarzy narkotykami szukali kilka lat – a serwer działał całodobowo przez kilka lat. Złapać kogoś, kto łączy się co parę dni na parę godzin -niemożliwe. Dlatego TOR uwiera różnych „speców”.

(…)

Jak zna Pan jakiś sensowny portal, gdzie można pisać po skreśleniu neon24. proszę dać znać.

Ale się rozpisałem.

Pozdrawiam serdecznie

P.S. (…) https://swiatowid.video.blog/ (…).

Zdjęcie wprowadzające: Szczurołap z Hamelin. Jakoś tak mi się skojarzyło …

Jedna myśl w temacie “Notka powitalna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s