Sataniści opanowali świat? … Czy raczej – kapitaliści?

[Uwaga przy przenoszeniu z neon24: czasem tekst komentowany jest tak denny, że komentarz do niego jest więcej wart niż sam tekst. Pod rozwagę piewcom teorii o władzy nad światem tajnych bractw i psu-bractw wymyślanych na poczekaniu by ukryć faktycznych władców.]

Po przeczytaniu fragmentu wywiadu z nawróconym satanistą, Markiem Passio, który to wywiad został z nieznanych powodów uznany za wart wyróżnienia na stronie głównej NE24 napisałem komentarz, który jednak okazał się zbyt obszerny, by go opublikować pod tekstem, który szybko pójdzie w zapomnienie.

Wywiad to oczywiste konfabulacje. Najkrócej można to wyjaśnić tak – gdyby „sataniści”, o których pan Mark Passio pisze byli autentycznie groźną i wszechobecną organizacją jak fantazjuje w wywiadzie, to opuścić ich szeregi po wtajemniczeniu mógłby tylko w plastikowym worku na zwłoki. Skoro żyje i zdradza całemu światu straszną prawdę o wszechobecnej groźnej organizacji psychopatów stojących na najwyższych stanowiskach polityki i biznesu, to najwyraźniej coś jest nie tak z determinacją, wszechmocą albo wszechobecnością opisanej grupy.

Tekst zawiera wiele kompletnych bredni, które go od razu dyskwalifikują, ale rozchwiany mentalnie czytelnik NE24 tego nie zauważy, skoro nie widzi tego moderator wyróżniający tekst:

Satanistyczne rytuały opierają się w dużej mierze na psychodramie i służą transferowi energii. Oparte są na wierze w przenoszenie energii i manipulację subtelnymi energiami. Nazywają to Magią lub ‚Ścieżką Lewej Ręki’.

Czy jest na tej platformie blogerskiej ktoś trzeźwo myślący, kto wierzy że istnieją jakieś rodzaje „energii”, których transferowi mogłyby służyć satanistyczne rytuały?

Rzućmy okiem na „ideologię satanizmu” wg pana Passio.

1. Własne Ja stoi ponad wszystkim (…)naczelnym dążeniem jednostki jest samoprzetrwanie. Jest jej głównym celem i najwyższym prawem (…) nie ma znaczenia, co musisz zrobić, aby zapewnić sobie to przetrwanie (…) utrzymanie swego statusu społecznego.
2. relatywizm moralny (…) Dobro i zło to w rozumieniu moralnego relatywizmu jedynie konstrukty ludzkiego umysłu. Nie istnieją w świecie przyrody, (…) druga naczelna zasada satanizmu (..) idzie w parze z pierwszą zasadą – samoprzetrwanie ponad wszystko, łącznie z etyką.
3. społeczny darwinizm (…) to rozszerzenie mikrobiologicznej darwinowskiej teorii ewolucji* (…). Czyli ci najbardziej bezwzględni, posiadający geny niezbędne do wspięcia się na najwyższe warstwy społeczeństwa, są lepsi z definicji i zostali wybrani przez samą naturę, by poprzez adaptację wspięli się na najwyższe pozycje władzy i rządzili całą resztą. (..) Można go zaobserwować u wielu pracowników korporacji, u wielu członków społeczeństwa ogólnie (…) to, w co wierzą – i to wierzą w bardzo głęboki sposób – to w rzeczywistości satanizm, choć go tak nie nazywają.
4. eugenika (…) Możemy zasadniczo bawić się w Boga i decydować, czyja pula genetyczna przetrwa. ” To jest właśnie eugenika.


* Zwracam jeszcze uwagę na pozorowanie wiedzy przez pana Passio: teoria Darwina jest teorią makrobiologiczną. Darwin nie miał narzędzi pozwalających wyprowadzić jego teorię na poziomie mikro.

Co do 4 „strasznych” punktów – jest to żenująca manipulacja – zebranie psychobiologicznych prawd o funkcjonowaniu istot żywych w ogóle i ludzi w systemie kapitalistycznym, po to by stworzyć iluzję, że globalne społeczeństwo funkcjonuje jak funkcjonuje wskutek globalnego spisku satanistów, który „stworzył” ramy funkcjonowania ludzkości.

Instynkt samozachowawczy jest przyrodzony każdej istocie żywej. Podczas II Wojny Światowej przeprowadzono masowe eksperymenty, które dowiodły, że nie istnieją granice tego, jak daleko człowiek jest się w stanie posunąć w krzywdzeniu innych, by przetrwać (od Jüdischer Ordnungsdienst, przez kapo po Ukraińców i Ukrainki mordujących na Wołyniu i Małopolsce Wschodniej swoich polskich współmałżonków). Kategoria „dobra” i „zła” to niewystępujące w naturze konstrukty, różne w obrębie różnych kultur i systemów religijnych, przy czym postępowanie zgodnie z konstruktami „dobra” jest przez jednostki w społeczeństwie w większości przypadków pozorowane w celu uniknięcia ostracyzmu lub odcięcia od korzyści z bycia postrzeganym jako „dobry” człowiek. Społeczeństwo kapitalistyczne to społeczeństwo organizujące swoją produkcję i konsumpcję wokół jednej kategorii „dobra” – zysku, reszta jest grą pozorów. Oczywiście w tej sytuacji, zgodnie z obserwacjami ponerologicznymi wszystkie stanowiska kierownicze w polityce i biznesie będą obsadzone przez socjopatów i psychopatów. Ale nie z powodu „globalnego spisku satanistów”, tylko dlatego, że ten system społeczno-ekonomiczny (kapitalizm) po prostu tak działa. Logiką działania systemu kapitalistycznego jest właśnie społeczny darwinizm. Tak więc pierwsze trzy „straszne punkty” ideologii satanistycznej to jedynie opis tego co naturalnie będzie się działo w określonych warunkach. Te warunki to alienacja jednostki (zniszczenie więzi międzyludzkich i narodowych / społecznych) w systemie kapitalistycznym i poddanie jej ekonomicznej presji, ekspozycja na nieustanny stres / zagrożenie ekonomiczne.

Co do „eugeniki” – presja ekonomiczna w społeczeństwie kapitalistycznym jest dość skutecznym narzędziem eugenicznym (popatrzmy jak efektywnie wymiata Polin ze słowiańskich podludzi) i jakoś nikt (papież, biskupi, patriarchowie, przywódcy innych wyznań) nie widzi w tym czegoś niemoralnego, że to pieniądze (czyli „pracodawcy” – ci neo-bogowie) decydują, czyje geny zostaną przekazane, a czyje nie albo w mniejszej ilości. Za to wszczynane jest piekło, gdy kobieta nie chce nieść przez życie brzemienia kalekiego, upośledzonego dziecka, które uniemożliwi jej posiadanie innego (albo kilkorga), być może zdrowego. Dodatkowo ignorowana jest kwestia tego, że ostatecznie część kosztów ogólnospołecznych związanych z opieką nad kalekimi dziećmi (finansowana z budżetu opieka medyczna) odbierze szanse na przeżycie osobom, których przywrócenie do zdrowia przy innym podziale środków byłoby możliwe. Ponadto wszczynane jest – przez tych wszystkich niemych wobec opresji kapitalistycznej przywódców religijnych – piekło, gdy kobieta nie chce urodzić dziecka gwałcicielowi.

Kończąc ten komentarz do tekstu absolutnie nie wartego uwagi trzeba jasno napisać – system kapitalistyczny przejawia cechy takie, jakie wynikają z jego konstrukcji. Konstrukcja kapitalizmu („wolnego rynku”) i jego połączenie z drugim wielkim oszustwem społeczno-ekonomicznym – „liberalną demokracją” to nie dzieło satanistów, tylko elit, oligarchii finansowych i przemysłowych, początkowo współpracujących z oligarchiami postfeudalnymi (arystokracjami rodowymi, które przedzierzgnęły się w kapitalistyczne). Tak się jakoś dziwnie złożyło, że ostatecznie na placu boju pozostała oligarchia finansowa i przemysłowa o korzeniach żydowskich, która ma dominującą pozycję w globalnym systemie polityczno-ekonomicznym – i której zwierzchność uznają wszyscy nieżydowscy oligarchowie, poza może chińskimi, którzy podlegają etnicznie chińskiej, nacjonalistycznej partii komunistycznej.

Tak więc porządek w naszej części świata został stworzony pod dyktando i na potrzeby nie żadnych „satanistów”, tylko oligarchicznego systemu władzy, tak się głupio składa, że zdominowanego od ponad 100 lat przez Żydów, zaś takie teksty jak „wywiad”, który skomentowałem służą jedynie mąceniu w pustych głowach.

Zdjęcie wprowadzające (fałszerstwo) za : https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/e8bpcp/turkish_police_recover_stolen_jewish_torah/

Jedna myśl w temacie “Sataniści opanowali świat? … Czy raczej – kapitaliści?

 1. Zbyt Pan to wszystko upraszcza. Mark Passio oczywiście nie ma racji co do mikrobiologicznej teorii Darwina, która była jak wiadomo makrobiologiczna. To jednak jest niezbyt istotny według mnie szczegół. Może się przejęzyczył – makro a mikro to tylko jedna literka różnicy. Nie wnikam w to.

  Natomiast co do opisu tego co Mark Passio określa jako satanizm to ma rację. Owszem to jest także kapitalizm i coś takiego zaistnieje naturalnie w odpowiednich warunkach. Jednak te warunki same się nie stworzyły. To ludzkie masy je stworzyły przez swoją ignorancję pozwalając tzw. elitom na stworzenie tych warunków. Pisze pan, że to nie satanizm, ale oligarchiczny porządek władzy. Ten oligarchiczny porządek władzy jest właśnie satanistyczny. Przecież organizacje takie jak Skull and Bones czy inne urządzają różne kulty satanistyczne i rytuały. Wystarczy choćby wspomnieć o tym co było przy uruchamianiu tunelu przez góry w Szwajcarii z 10 lat temu (już dokładnie nie pamiętam). Ceremonia była wyraźnie satanistyczna. A ceremonia otwarcia igrzysk w Londynie 2012 r? To te satanistyczne tzw. elity stworzyły kapitalizm i wmówiły masom, że to właściwy system.
  Odwrócony krzyż to symbol satanizmu. JP II siedział na tronie na którym był odwrócony krzyż. Zdjęcia są – można łatwo znaleźć. To manifestacja symboliczna, że Watykanem rządzą sataniści. Dowodem jest sprawa 16-latki zamordowanej w satanistycznej ofierze najprawdopodobniej w kaplicy sykstyńskiej.

  Światem nie rządzą Żydzi. To jest kolejna bajka jaką zarządcy sprzedają tym trochę więcej myślącym, aby ich zwieść i odwrócić uwagę od faktycznych zarządców świata. Światem rządzi chazarska mafia, a ściślej rzecz biorąc 13 rodów z których wywodzą się papieże m.in. Orcini, Palavicini, Columbi. Rothschildowie to tak naprawdę Orcini. Co oznacza Rothschild? Czerwoną tarczę. A czerwonych tarcz używali żołnierze w starożytnym Rzymie. Tym samym nazwisko Rothschild oznacza symbolicznie że te same rody „błękitnokrwistych” rządzą światem od tysięcy lat. I to oni tworzą dzisiaj coś co nazywa się powszechnie chazarską mafią. Na jej czele stoją Jezuici i ich generał zwany czarnym papieżem. Wszystko prowadzi ostatecznie do Rzymu i Watykanu. To im podlegają korporacje Washington D.C. i City of London. Ich flagi na to wskazują. A w Watykanie mamy kult szatana. W 1963 r. miała tam miejsce intronizacja lucyfera, ale kto o tym wie? Miało to miejsce za czasów Papieża Pawła VI. W bazylice św. Piotra dokonano satanistycznego rytuału podczas którego zgwałcono 6-letnią dziewczynkę. 3 Trusty Romanus Pontifex, Aeterni Regis i Convocation z XV-XVI wieku to też „dzieło” Watykanu tj. papieży. Papież rości sobie w nich prawo do własności wszystkiego co jest na Ziemi, a w Convocation także do ludzkich dusz. Czy to nie jest kapitalizm? Zatem proszę nie pisać tu bajek że to nie satanizm, ale kapitalizm bowiem to sataniści wymyślili kapitalizm.
  A co do argumentu, że gdyby sataniści byli tacy wszechmocni to by Passio zabili. Po co? Przecież ludzie mają tak wyprane mózgi, że nie uwierzą. I to właśnie powiedział Passio że tak mu powiedzieli gdy odszedł od nich kilkanaście lat temu. A idź i głoś co chcesz. I tak nikt ci nie uwierzy. Niedawno okazało się, że Hilarzyca Clintonowa brała udział w torturowaniu dzieci i wydobywaniu z nich adrenochromu. Nawet podobno wyjęła jakimś szpikulcem jednej z dziewczynek szyszynkę i ją zjadła. Służby mają podobno nagranie z laptopa Anthonego Weinera. Czy Pan uwierzy że tak było? Pewnie nie. I na tym opiera się cały ten system – na odrzucaniu „teorii spiskowych”.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s