Inne spojrzenie na kryzys migracyjny na granicy polsko-białoruskiej

Notkę piszę językiem ostrym i „prymitywnym”, bo taki mam akurat kaprys. Niech się „yntelyGIĘty” i „profesorki” od politologii, historii i innych „naŁÓk” społecznych szokują. Mógłbym pisać ich językiem, tylko po co komu lepperowski „Wersal”, jak naród polski nad przepaścią stanął w 1980 r., a w 1989 r. zrobił „krok do przodu” i już jest „po zawodach”? Można tylko szydzić z tego, jak ku uciesze „nowozakonnych” uprawia po szyję w łajnie (co chwilę się podtapiając) zapasy PRAWO-LEWE i kato-ateuszowskie.

W wiadomościach i publicystyce TVPiS oglądamy od pewnego czasu obrazki bohaterskich polińskich wojaków, pograniczników i policmajstrów zmagających się z kolorową tłuszczą „uchodźców”, nasłaną na granicę Polin przez wrażego Aleksandra Grigorjewicza. Szturmującym zasieki „wschodniej flanki NATO”, „wschodniej rubieży cywilizacji łacińskiej” i „wschodniego bastionu Festung EU-ropa” w jednym nie tylko wiatr ciągle w oczy, ale i gaz łzawiący, hojnie napylany przez „rycerzy spod kresowych stanic”. Gdy strona polińska jedynie puszcza ze strachu gazy (póki co głównie łzawiące), „uchodźcy” pracowicie obrzucają Poliniaków wszystkim co mają pod ręką, od błota, przez gałęzie po kamienie i rozmaite śmieci oraz demontują przy użyciu oprzyrządowania znanego sprzed epoki kamienia łupanego „zapory inżynieryjne” Błaszczaka (nadające się co najwyżej do rozpruwania brzuchów łosiom i jeleniom). Oburzenie w Warszawie sięga zenitu – zarówno w kręgach sojuszników USrAela, chcących głównie demonstrować polińskiej gorszej ludności tubylczej, jak twardo bronią się przed nieszczęsnymi „turystami”, jak i wśród frakcji LGBT-liberalno-berlińskiej, skłonnej (zgodnie z życzeniem Angeli Merkel znanej pod pseudonimem „Mutti Multikulti”) ubogacać lud Polin oraz EU-ropę lekarzami, naukowcami i inżynierami z Bliskiego i Środkowego Wschodu tudzież różnych obszarów Afryki. Obrońcy praw obcego człowieka z frakcji LGBT-liberalno-berlińskiej są wściekli, że frakcja USrAelska ostentacyjnie (w celach PR) ubogaceniu przeciwdziała – nie dlatego, że z tego przeciwdzałania coś wyniknie w sprawie realnego przyrostu populacji imigrantów w Polin (bo nic takiego się nie zdarzyło i nie zdarzy – na ulicach Polin coraz bardziej „KOLOROWO I NIEPODLEGLE”, wbrew buńczucznym deklaracjom „prawicy”), ale dlatego, że mniej wartościowy lud tubylczy Polin jest eksponowany na stwierdzenia, że kogoś do Polin wolno nie wpuścić, a już w szczególności „uchodźcy”. Czym takie przedstawienia grożą w razie konieczności zwinięcia pustynnego państwa i potencjalnej operacji „Powrotny MOST” – strach w ogóle myśleć – ale ci co trzeba oczywiście myślą (stąd hurtowe przyznawanie obywatelstwa Polin potomkom mieszkańców II RP, szczególnie – pustynnym). W tym całym bałaganie jakoś wszystkim umknęło, że w sprawie kryzysu migracyjnego nikt z Warsiawki nie po-Fotygował się porozmawiać z legalnym prezydentem Białorusi. Czy to warsiawska swołocz miała zakaz, czy też sama bez zakazów dobrze wie, że żadnej polityki zagranicznej prowadzić nie ma prawa, więc jedyne co zrobili, jak na wasala przystało – to apele do suwerenów – EUro-pejs-kiego i NATO czyli USrAela.

Mimo całej sympatii dla Białorusi i Łukaszenki (patrz tekst „Białoruś na krawędzi” – z komentarzem tłumacza ) absolutnie nie pochwalam tego, że Łukaszenka robi z Białorusi przyczółek dla kolorowych kolonizatorów EU-ropy. Łukaszenka faktycznie ma kłopoty finansowe z powodu embarg nałożonych przez „kraje ‚demokratyczne’”, kłopoty z rentownością narodowych linii lotniczych itp. itd. Oczywiście działania „zachodu” i Polin wobec Białorusi były bandyckie i jak się tym bandziorom nie udał rozbój „na Cichanouską”, to obłożyli niedoszłą ofiarę sankcjami. Działania tych międzynarodowych bandytów nikogo już nie powinny dziwić. Zaskakuje to, co robi Łukaszenka, wciągając do konfliktu z Polin, USrAelem i EU-ropą jakichś kolorowych obdartusów (którym zapewne bilety lotnicze finansują Żydzi z całego świata1: Kto chce z Polski zrobić Bangladesz? Radio Erywań odpowiada. ). Te obdartusy za chwilę będą zimować w zasypanym śniegiem lesie, bo Żydzi ani Łukaszenka nie zafundują im biletu powrotnego. Do czasów „kolorowej rewolucji” ( „Kolorowe rewolucje” i ich organizatorzy a suwerenność i niepodległość państw i narodów. Co łączy polską „Solidarność” z ukraińskim „Majdanem”?) bilety powrotne fundowała Unia Europejska w ramach umowy o readmisji. Ale jak się okazało, że „kolorowa rewolucja” na Białorusi nie wypaliła, UE przestała płacić Białorusi. Więc Białoruś wycofała się z umowy (po jej złamaniu przez UE!!!!), przestała pilnować granic, a potem zajęła się przerzutem „uchodźców” do UE – by wymusić na UE ponowne podpisanie umowy i oczywiście stosowną gratyfikację dla Białorusi.

Wprawdzie do przekraczających nielegalnie granicę Polski obdartusów kazałbym strzelać bez litości („Uchodźcy” zakatują tysiące dzikich zwierząt w Polsce ), ale póki siedzą grzecznie na Białorusi i odmrażają sobie niepotrzebnie zadki po lasach jest mi ich zwyczajnie i po ludzku szkoda, bo powinni siedzieć u siebie w domu albo w obozie uchodźców najbliżej ich ojczyzny. Ale oczywiście nie znaczy to, że moim zdaniem Polacy powinni ich z litości wpuścić do Polski. Absolutnie nie powinni.

Zresztą wobec nowych zdarzeń kryzys migracyjny na granicy polińsko-białoruskiej zdaje się odchodzić do przeszłości. Oto pan Makaron i Mutti Multikulti porozmawiali z niegrzecznym Wową i jego łobuzerskim kolegą Alkiem. W Polin różni nienormalni są do żywego oburzeni, że można w ogóle rozmawiać z takim hultajem, co to „demokratyczną opozycję” miast na stolec prezydencki sadza do łagru. Ejże, drodzy nienormalni – Białoruś nie ma prawa do obrony przed zamachem stanu? Nie ma chyba już na świecie ludzi zainteresowanych polityką, którzy by nie wiedzieli, że cała powyborcza zadyma na Białorusi to był najzwyklejszy zamach stanu kręcony przez agenturę USA i obozu USA, z III RP jako przyczółkiem (Biełsat, obozy szkoleniowe, mieszkania i opieka nad „opozycją”)? Który rząd nie pakuje za kratki wrogiej agentury destabilizującej państwo za judaszowe srebrniki? Jakim „dyktatorem” jest Łukaszenka? Takim, że po demokratycznych wyborach, które wygrał mniej więcej stosunkiem głosów 6:1, bronił swojego państwa przed zamachem stanu? To zamachowcy – ta EURODOLAROWA „kolorowa rewolucja” to kim są dla państwa białoruskiego i jego praworządnych obywateli, jak nie terrorystami i agenturą OBCYCH PAŃSTW?

Oglądacze TVPiS pojąć nie mogą, że to, co się dzieje na granicy z Białorusią to nie jest jakiś „niesprowokowany atak”, tylko riposta Łukaszenki, któremu latami pluto do zupy. Dziwi kogoś, że się odwinął, tak jak potrafił? Jego działania są i tak mniej perfidne, niż kliki międzynarodowych bandytów, do których należy rząd Polin. W końcu na granicy na zimno i wdychanie gazu łzawiącego Łukaszenka naraża nie Białorusinów, tylko jakichś obojętnych nam i jemu „ciapatych” i Murzynów. A międzynarodowa jaczejka bandytów zmusiła jednych Białorusinów do prania i gazowania innych Białorusinów, ogłupionych i podbechtanych przez eurodolarowych Judaszy z „opozycji”-agentury. Gdyby politykę międzynarodową Polin prowadzili Polacy, za działania wobec Białorusi powinni trafić pod Trybunał Rewolucyjny i zostać rozstrzelani za zdradę narodu. Tak się głupio składa, że „kolorowa rewolucja”, którą finansowała m. innymi III RPolin tak naprawdę ostatecznie wepchała Łukaszenkę (broniącego się przed tym od 2000r., czyli powstania ZBiR – pomysłu Łukaszenki na objęcie władzy w Rosji, który „wypalił mu w twarz” …) w łapy Putina … Po latach OPORU Łukaszenka skapitulował, bo zniknęła opcja europejska, którą szachował Putina, by mu ten obroży nie zakładał – raptem parę dni temu – 7.XI.2021 … A dlaczego opcja europejska Białorusi zniknęła? Bo EUro-pejsy do spółki USrAelem, zamiast dogadywać się z Łukaszenką, którego Putin dociskał do ściany, chcieli prostacko „zgarnąć całą pulę” przy użyciu „metody na Cichanouską”, jak na Ukrainie.

Oczywiście, że Łukaszenką kręci Putin w interesie Rosji (tak, Nordstream 2, ale przecież Francja i BRD potrzebują rosyjskiego gazu, bo jakoś bliskowschodni i hamerykański jedzie do państw Azji Południowowschodniej, głównie Chin, Korei Południowej i Japonii), ale Łukaszenka też na tym ugrał coś dla siebie – w końcu z nim rozmawiają, a nie z „prezy-DĘTKĄ” Cichanouską (która, nie oszukujmy się, miała może z 15% poparcia). I pewnie Łukaszenka (Białoruś) dostanie pieniądze na odstawienie „ciapatych” do domu plus coś ekstra „za fatygę”.

A co na tym „zarobili” Poliniacy? To, że po zmarnowaniu gór pieniędzy na zasieki „linii Błaszczaka” muszą wywalić 1,5 mld złotych na „chiński mur” (ok, lepszy „chiński mur” niż zasieki rozpruwające brzuchy jeleniom i łosiom)? I jeszcze dobrze by było, jakby ten mur nas przed czymś obronił, tylko pytam, czy „ciapaci” i ich przemytnicy są tacy głupi, że nie widzą, że „wielki mur” kończy się na styku 3 granic: Polski, Białorusi i Ukrainy? Nie będą kombinować ze szlakami przez Ukrainę (jak już nie kombinują, czego nie zauważamy, bo patrzymy na granicę z Białorusią)? I co wtedy? Dostawimy muru za kolejne 3 mld złotych? Nie taniej by wyszło ułożyć sobie zawczasu dobre stosunki z Białorusią? … Pewnie taniej … gdyby ciemny lud Polin miał w tych sprawach cokolwiek do gadania.


1 Wszyscy pamiętają jeszcze wypowiedź (Żydówki) Barbary Spectre, gdzie jasno mówi o tym, że Żydzi są animatorami multietnicyzacji Europy przy użyciu imigrantów: https://youtu.be/8ERmOpZrKtw , dłuższy fragment filmu z panią Spectre: https://youtu.be/G45WthPTo24 .

Zwracam uwagę, że Barbara Spectre nie ma wielkiego nochala jak Golda Meir i gdyby tylko znała język polski mogłaby śmiało zasiadać w Sejmie z ramienia „totalnej opozycji” i niczym by się tam nie wyróżniała – żydożercy nie mieliby się do niej jak za wygląd przyczepić.

Jak to możliwe, że połowa polskiego parlamentu mówi jednym głosem z syjonistami chcącymi multietnicyzować POLIN? A druga połowa krzyczy w niebogłosy przeciw najazdowi, a tymczasem, jakoś niezależnie od tych pokrzykiwań – na ulicach polskich miast coraz więcej kolorowych?

Ilustracja wprowadzająca: faktykaliskie.pl/wiadomosci/wydarzenia/gdzie-sa-dzieci-z-michalowa-pytaja-kaliszanie-manifestacja-ws-sytuacji-na-granicy-polsko-bialoruskiej-zdjecia,4650.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s