LGBT najwyższym dobrem PiS i KRK

Białystok przeciw zboczeńcom

Bidny PiS ma większość w Sejmie, Senacie, ma Prezydenta i TK, który wszelkie gnioty uzna OSTATECZNIE i BEZAPELACYJNIE za zgodne z konstytucją i … dalej NIC NIE MOŻE. [Sarkastyczny dopisek po latach: dzięki wyborom z 13.X.2019 PiS, ku wielkiej radości PiSowskich propagandystów utracił większość w senacie, dzięki czemu tłumaczenie braku działań niemocą stało się odrobinę bardziej prawdopodobne. Wszak wyborca nie wie, że PiS posiada dostatecznie wiele głosów w Sejmie, by poprawki Senatu odrzucać. Jedyne co w wyborach ugrała „totalna opozycja”, to możliwość gry na czas. A „bidny PiS” dalej nic nie może. Poza oczywiście dojeniem spółek skarbu państwa i takimi inwestycjami jak „wieże Kaczyńskiego”.]

Putin wprowadził zakaz promocji LGBT, tymczasem PiS marnuje pieniądze podatników na ochronę policyjną demonstracji LGBT. Wygląda na to, że walki z LGBT nie da się w Polsce wygrać. Dlaczego?

W imprezie (w Białymstoku) wzięło udział, oprócz 700 policjantów, po stronie lgbt, 1000 osób, w tym 500 aktywistów jeżdżących od miasta do miasta, po stronie katolickiej, 4000 kibiców zaproszonych przez miejscowych kibiców z całego kraju (cyt. za „Pyrrusowe …”).

Dlaczego mający większość parlamentarną PiS, tak wysoko sobie ceniący „wartości chrześcijańskie” i „rodzinę” nie uchwali w 5 minut (jak nowelizację ustawy o IPN na polecenie władz USA i Izraela) takich praw w sprawie LGBT, jakie wprowadził w Federacji Rosyjskiej Putin? Dlaczego woli wyrzucać w błoto pieniądze Polaków na policyjną ochronę tych spędów? Bo bidny PiS ma większość w Sejmie, Senacie, ma Prezydenta i TK, który wszelkie gnioty uzna OSTATECZNIE i BEZAPELACYJNIE za zgodne z konstytucją i … dalej NIC NIE MOŻE.

A może … jest jak strażak, który żeby popisywać się bohaterstwem podczas akcji (werbalnej obrony „wartości”) sam wcześniej skrycie podpala budynki? Jeśli interes polityczny PiS jest sprzeczny z interesem narodu polskiego, pierwszeństwo ma zawsze interes PiS. A interes polityczny PiS leży właśnie we wspieraniu i ROZZUCHWALANIU aktywistów LGBT, by potem bohatersko – i w sposób planowy nieskutecznie – bronić przed nimi CIEMNY LUD. KRK też jest to na rękę, bo występuje w podobnej jak PiS roli „obrońcy wartości”, czym jakoś legitymizuje się w oczach owieczek po ostatnio nagłośnionych aferach seksualnych.

WNIOSEK? LGBT najwyższym dobrem PiS i KRK. ZDZIWIENI?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s