Księga Gości

Miejsce przeznaczone do zamieszczania dowolnych komentarzy: życzeń, pozdrowień, złorzeczeń, skarg, wniosków i zażaleń. Zakaz używania wulgaryzmów ostrzejszych niż d*** i wklejania obrazków, filmów lub hiperłączy nielicujących z socjalistyczną moralnością z czasów Gomułki. Komentarze zawierające je będą wycinane.

99 myśli w temacie “Księga Gości

 1. Pozdrawiam Światowida!

  Bardzo dobry blog. Tylko niestety jak na wordpress.com to trzeba uważać by cenzura nie skasowała.
  Ja mam swój na wordpress.org to jedynie policja i prokuratura wchodzi w grę.

  ____________
  Światowid: przez ostatnie 10 lat widziałem 3 przypadki zawieszenia blogu na wordpress.com. Dawno, z 8 lat temu – myslnarodowa.wordpress.com, po paru dniach blog powrócił. Drugi blog – poitrbein.wordpress.com – ten blog nadal jest zawieszony – chyba od 4 lat. I trzeci blog – wiernipolsce.wordpress.com – zablokowany w ostatnim miesiącu. Podejrzewam, że każdy z tych blogów zamieścił teksty z linkami z „indeksu linków zakazanych” na wordpress.com i blokada została zastosowana automatycznie. Przywrócenie blogu myslnarodowa.wordpress.com wskazuje, że z administracją wordpress.com da się dogadać. Istnienie bloga marucha.wordpress.com przez chyba 20 lat wskazuje, że wordpress nie cenzuruje nawet bardzo niepoprawnych politycznie blogów. No a co do zagrożenia policją i prokuraturą POLIN, to Mateusz Piskorski siedział 3 lata. Ja mogę nawet tyle nie przeżyć, więc szkoda mi czasu. Oczywiście ceną anonimowości jest brak dochodu z reklam czy datków i brak budowy bazy czytelników dla ewentualnej książki. Ale „Coming out” mogę zrobić pośmiertnie – i wydać swoją książkę adresowaną do zgromadzonej bazy czytelników -również mogę pośmiertnie.

  Dziękuje za komentarz i pozdrawiam.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Mędrcu Łukaszu, WordPress.org to oprogramowanie „open source” na innym hostingu. Nic nie ma wspólnego z WordPress.com
   Przeniosłem z „darmowego” WordPress.com na inny hosting. Okazało się przy przeprowadzce, że WordPress.com wymusza drogą klasę serwisu gdy potrzebujesz skorzystać z krzykliwie reklamowanych opcji, np. automatycznego exportu na nowy hosting. Na nowym hostingu nadal jestem w oprogramowaniu WordPress, oba blogi (i 98 innych jeśli zechcę!) za ok. 50 $ na 4 lata plus co rok opłata za domenę ok. 15 $.
   Co do dintojri, patrz poniżej.

   Światowidzie, dobra własna analiza.

   Moje dwa blogi , oba od 2009 r., były zawieszane na WordPressie w sumie kilka razy, z uzasadnionych powodów, np. nieopatrzny link do zakazanej witryny handlującej wypracowaniami. Po wyjaśnieniu przyczyny i usunięciu linka blogi odwieszano natychmiast.
   W styczniu ubr. zabili mi PiotrBein.WordPress.com, prawdopodobnie wskutek skargi bezpieki kanadyjskiej: https://piotrbein.net/2021/03/01/killed-by-plandemic-psychos-my-blog-kicks-ass-anew/
   To za ostrą krytykę publiczną waac Brytyjskiej Kolumbii i Kanady za picdemię. Toteż nie chodzi o „indeks linków zakazanych” tylko o obiekcje od ż-masonerii.

   Jak widać mam nową domenę na nowym hostingu: PiotrBein.net
   Tamże prewencyjnie przeniosłem mój drugi blog pod adres Grypa666.net

   Stara Grypa666.wordpress.com nadal działa, lecz linki stamtąd do PiotrBein.WordPress.com są ślepe. Wystarczy zmienić sobie PiotrBein.WordPress.com na PiotrBein.net w okienku wyszkiwarki,
   żeby znaleźć dany materiał linkowany z Grypa666.WordPress.com na nowym blogu PiotrBein.net
   Wstawię notkę o tym na starej Grypie.

   Marucha nie ma własnych materiałów, tylko przeklejki, więc nie ma go za co pociągać. Ponadto dobrze służy żydłactfu np. z ożydzaniem patriotów jak Opolczyk i Bein.

   Pozdrawiam serdecznie

   Polubione przez 2 ludzi

  2. Ja doprowadziłem do usunięcia blogu wierni Polsce Andrew W ja i moi Followersi z Instagrama oraz słuchacze YouTube w liczbie 120 tysięcy ponadto były tam ostre teksty antysemickie oraz publikowane swastyki plus ułatwiła sprawę silna agresja i jego przekonanie , że nie ma mowy aby wordpress.com mu bloga zawiesil a jednak mi się udało i dzięki moim followersom przy wydatnej pomocy takich komentatorów jak kika 22czy presumer blog Andrew W. zniknął w dniu 5 marca o 3 w nocy i już nigdy nie powróci do sieci. Każdy inny blog Andrew będzie przeze mnie napiętnowany i będę rozkręcał potężna kampanię w social mediach przeciwko jego blogom nawet jak będzie je miał na innych hostingach np.cybrrfolks itp. Za bardzo Andrew mnie skrzywdził dlatego nigdy już mu nie odpuszczę a 120 tys followersow na Instagramie i słuchaczy YouTube potrafi zdziałać cuda o czym Andrew przekonał się 5 marca mając nietega minę . Trzpil.

   Polubione przez 2 ludzi

   1. Andrew W w błagającym tonie na forum WordPressa zamieścił wpis gdzie błaga tych żydów z USA podobno takich syjonistów o oddanie mu bloga wyceniając swojego bloga na 30 tysięcy USD . Po tym gdy na grupach fejsa opublikowano jego list do wordpresssa ludzie tam autentycznie srali że śmiechu. Najpierw przez dwa lata jego komentatorzy na blogu srają na żydów zamieszczają na jego blogu swastyki na Reddicie też ludzie o tym pisali i zamieszczali screeny wpisów antysemickich kiki22 dość ostrych Andrew W bije brawo kika22 na blogu udaje gieroja a potem gdy blog Andrew delete to pisze Andrew błagalne prośby do WordPressa aby mu odwiesić bloga kończąc swoją prośbę tak mniej więcej mogę wkleić tu jego błagalne prośby o odwieszenie bloga ale wpis kończy się tak : proszę o napisanie czemu zawieszono mi blog bo miałem wielką nadzieję na owocną obopólna współpracę między mną a wordpressem bu bu ha ha katolicy mówią jak trwoga to do Boga a słowianie jak trwoga to modlitwa do żydowskiego WordPressa odblokujcie mi bloga bo chce z żydami WordPressa współpracować ku obopólnym korzyściom nieważne że przez dwa lata żydów moi komentatorzy opluwali ile wlezie. Trochę honoru by się przydało i niech szanowna grypa Piotrek nie płacze za blogiem wpwo bo kilka miesięcy temu na swoim blogu ostro pojechał po blogu WPWO a zwłaszcza po jego komentatorach nazywając kika 22 i arkaim żydami bo bardzo podejrzanie ostro atakują żydów aż jest to podejrzane.

    Polubione przez 1 osoba

    1. Jeszcze jedno dodam WordPress .com jest silnie demokratyczny w porównaniu do takich blogów jak były blog Andrew gdzie za inne poglądy niż poglądy miał Andrew banowal on komentatorów w ciągu sekundy i gdy Tadek dyl… były działacz wps oddał mu bloga było 15 komentatorów a gdy adminem został Andrew ostało mu się z tego trzech arkaim, presumer , kika 22 i to wsio. Jego blog nie miał wielu czytelników sam grypa gdy pisał o tym blogu u siebie scharakteryzował go jako niszowy blog bez znaczenia dość słaby a mimo to zaprzegnalem 120 tysięcy ludzi z moich kont na Instagramie i YouTube były mocne argumenty za zamknięciem bloga a mimo to walka nam zajęła 9 miesięcy aby bloga zamknąć bo naprawdę aby komuś WordPress bloga zamknął zablokował taki admin bloga naprawdę musi nabroić zamkniecie jakiegoś bloga przez ten CMS naprawdę graniczy z cudem ale kika22 i presumer swoimi wpisami robili swietna robotę i przez własną głupotę i debilizm doprowadzili do tego że ten CMS stracił cierpliwość, a ile razy Tadek dyl.. ostrzegał Andrew chłopie nie szczekaj tak bo im ciszej jedziesz tym dalej zajedziesz he he he.

     Polubione przez 1 osoba

      1. Także bye bye blog WPWO .Jestem przekonany , że gdyby dalej administratorem był Tadeusz Dyla…. blog by istniał dalej , ale to trzeba mieć trochę rozumu e głowie a nie leczyć swoje kompleksy i niską samoocenę za pomocą bloga i nicku bo jaki że mnie jest wpływowy człowiek bo nasram bezkarnie na żydów na moim blogu a kto ma inne zdanie to delete a jak jeszcze przed swoim imieniem administrator bloga t poczucie własnej wartości sięgnie mi gwiazd. Nic z tego wolność słowa też ma swoje granice i niech inni z tego przypadku Andrew wyciągną wnioski dla siebie. Żegnam . Kłania się trzpil.

       Polubione przez 1 osoba

       1. Czytam twoje wpisy @Trzpil i wyciągam wniosek, że mnie by było szkoda życia na takie kłótnie. Tyle miesięcy wyrwane z twojego życia tylko po to, aby dać nauczkę administratorowi jakiegoś bloga o którym sama nigdy nie słyszałam. Najgorzej to trafić na takiego uparciucha jak ty co to nigdy nie odpuści zanim kogoś nie pośle do diabła. Druga strona medalu jest taka, że nawet twoje intencję rozumiem jeżeli piszesz prawdę. Pewnie na początku odczułeś satysfakcję, że komuś dokopałeś i tylko dlatego warto było tracić tyle nerwów i czasu po to, aby komuś dowalić. Mnie by się nie chciało.

        Polubione przez 1 osoba

    2. Trzepilu dziś WordPress to przede wszystkim oprogramowanie, a nie usługa blogów.
     Udział żydów w programowaniu WordPressa jest tak żałośnie niski, że nazywanie WordPressa żydowskim to mocny rasizm w stosunku do prawdziwych programistów innych nacji…
     …i skrajne przewartościowanie żydostwa.

     Swoją drogą gratulacje pewnie skasowanie tego bloga, który i tak zostanie odtworzony to twój największy sukces życiowy 😉

     Cieszę się, że marnujecie swój cenny czas na takich gniotach jak facebook!
     Z resztą opisałem to u mnie w najnowszym wpisie z obrazkami bez poprawności politycznej jak nisko zostaliście sprowadzeni przez system.
     https://iluminata.pl/strony-z-satyra-polityczna-bez-poprawnosci-politycznej/

     Jakbyś miał rozum Trzepil, ale go nie masz to byś wiedział, że ty marnujesz czas na facebookach itd., a fundusze amerykańskie (oczywiście same koszerne 😉 ) kasę na idiotach robią. Oni w tym czasie oddają swój bezcenny zasób jakim jest czas!

     Polubienie

     1. Bardzo się mylisz mędrcu nawet nie wiesz sam jak bardzo. Niebawem napiszesz, że żydzi nie mają wpływu na youtube, fejsa i Instagram, który należy do nich w 100%. Uważaj bo podpadniesz antysyjonistom wszak co tam żydzi oni nic nie znaczą bo rządzi i dzieli algorytm na youtube, fejsie i instagramie. Nie rób mędrcu ojca dzieci robić ja w social mediach działam od lat. Blog WPWO już nie wróci nie ma mowy chyba, że Andrew zrobi bloga na innym hostingu a tego jest do czorta ja polecam Cyberfolks rocznie trzeba zapłacić 200 pln jak się złożycie dla andrew na hosting i nową domenę może mu Tadek bloga nowego zrobi. Pamiętam czasy parę lat temu jak ziemkosie robili składkę na wps1 na przedłużenie domeny, ale bidoki bu bu ha ha ha.

      Polubienie

     2. Kolego Mędrcu zobacz jak swój czas marnuje na fejsach i twitterze wasz idol Kosiurek. Po prostu konto na fejsie prowadzi wzorowo a jak mu fejs usunie wpis to zaraz aj waj i płacz na wps1 bo jaka ta demokracja żydowska podła a że samemu wywala wpisy, które mu na wps1 nie pasują nam antysyjonistom popijającym pepsi – colę jak bacuchna wolno bu bu ha ha ha.

      Polubienie

      1. Swoją drogą gratulacje pewnie skasowanie tego bloga, który i tak zostanie odtworzony to twój największy sukces życiowy 😉

       Gwarantuje, że mam inne sukcesy życiowe a zamknięcie bloga WPWO to też był taki mały sukces a jak powstanie nowy blog znowu się zaprzęgnie moich 120 tys. followersów chyba, że andrew wyciągnął wnioski i będzie grzeczny to wtedy nic nie poradzę.
       trzpil

       Polubienie

       1. Co do tej żydowskości CMS WordPress przecież to są wasze słowa twojego kolegi drogi Mędrcu. Pozwól, że zacytuję z bloga Wolni Słowianie cytat waszego kolegi fana WPWO. Także w końcu zdecydujcie się czy ten CMS jest żydlacki czy nie jest he he he.

        Cytat blog wolni Słowianie:

        Mirosław pisze:
        21 kwietnia, 2022 o 9:52 am
        Słuchaj i zapamiętaj.
        Prezes Winek napisał mi, że celowo odkupił prawa do WPWO, aby poprzedni właściciel nie mianował ciebie dyrektorem. Obawiał się, że wtedy stałbyś się szkodnikiem na całą Polskę. Dopiął swego. Zostałeś wyeliminowany, a to, że Żydki z WordPress zamknęli potem ten blog to tylko dla niego jeszcze lepiej. Prezes nie ma czasu na dziecinadę dla zgorzkniałych emerytów. Napisał mi, że niebawem złoży ofertę tutejszemu właścicielowi. Podobno wycenił na dwa tysiące swój blog. Pewne dorzuci mu z 500 zł i będzie po tobie panie Trzpil.

        Polubienie

        1. Mędrcu, ale po cholerę ci ten link przecież ty się brzydzisz facebookiem i Instagramem. Chcesz tracić swój cenny czas na oglądanie moich zdjęć na Instagramie po co ci to. Jedno mogę ci powiedzieć, że żadnego followersa nie kupiłem w pakiecie wszyscy tam o mnie wszystko wiedzą i są autentyczne relacje interpersonalne między nami.
         Ale żeby ciebie zadowolić wyślę ci link jak prowadzi fejsa twój idol Kosiurek i jak zależy mu na fejsie jego konto na twitterze konto Edwarda znajdziesz sam.

         https://www.facebook.com/dariusz.kosiur

         Polubienie

          1. Nie myślisz, że podam ci na talerzu moje konto na Instagramie. Chyba bym oszalał. Po drugie przecież twórca fejsa jest kosmitą a facebook oczywiście nie kupił w całości Instagrama zrobili to też kosmici, a może Putin z Chabad Lubawicz z przyjacielem Berel Lazarem kontrolują fejsa i Instagram he he he. Z wami polemika jest cudowna.

           Polubienie

          2. A kto kontroluje wywiady zachodnie na Zachodzie i w USA też pewnie kosmici. Oni też stworzyli BTC w USA bo kosmici są zdolni. Przecież kosmici z Kasjopei też zbudowali piramidy jak twierdzą na Fokus TV jak masz zwykłą antenę to ten program drogi mędrcu odbierasz bu bu ha ha ha.

           Polubienie

          3. No przecież jak bym nie był trollem skoro Mędrzec w dyskusji ze mną nie ma żadnych argumentów. Zaraz muszę być trollem a kolejny epitet będzie antysyjonista.

           trzpil

           Polubienie

          4. Przepraszam już mi się to wszystko myli ze śmiechu. Oczywiście jestem syjonistą wychowanym na ideałach Teodora Herzla i Władysława Żabotyńskiego no kurcze, ależ ze mnie Syjon jestem tylko nie pijący sexi pepsi-coli i nie wtranżalający 10 hamburgerów dziennie jak antysyjonistyczny Baca bu bu ha ha ha.

           trzpil

           Polubienie

          5. Zielonego pojęcia nie ma gdzie kłamie nie napisałeś mi tego a na każde twoje pytanie odpowiedziałem merytorycznie, ale jak to się mówi zostałeś sprowadzony do parteru i mówisz do mnie pa pa. To ja też życzę Mędrcowi Łukaszowi miłego dnia. Dziś sobota a więc jako mędrzec możesz pomedytować np. vipassanę podobnie jak opolczyk często medytował i bardzo mu to na zdrowie wyszło. Nawet przestał jaja sobie robić z kolegą grypą zdjęciami z myckami na głowach w social mediach. Kurcze medytacja uczy dojrzałości a zwłaszcza ogranicza picie dobrego whisky.
           sssssssssssssssssssssssssssss
           trzpil

           Polubienie

          6. Nie zamierzam szukać innych blogów mam to gdzieś co piszą inni a andrew W były adm WPWO rozwalał mi moje notki wyzywał od świń wiejskich gdy ja byłem redaktorem na blogu Tadka Dylaka WPWO nie przeprosił mnie dlatego musiał za swoje podłe zachowanie zapłacić. Tyle i taka jest prawda. Na razie Mędrcu. Mędrzec kojarzy mi się z Bolkiem bo jego też mianowali na 7 mędrca Świata.

           Polubienie

          7. Odpowiadałem tylko na pytania pana Łukasza Mędrca bo było by to niegrzeczne gdybym nie odpowiedział. Miłej soboty życzę i miłej zabawy gdzie tam ludki jesteście, chociaż powodów do zabawy nie macie oceniając baty jakie zbiera wasza armia rosyjska na Ukrainie nie mówiąc jakie podłe humory mają poganiacz wielbłądów Szojgu i jego 70 letni Car.

           Polubienie

          8. Armia Rosyjska robi z naziolami co chce, a trzepacz wiedzę z biełsatu bierze. Tam już naziole z upadliny szturmują Moskwę.

           Brytole mają Polaków za idiotów dzięki takim jak Trzpil:
           „Rozważamy wysłanie czołgów do Polski, aby oni (polskie kierownictwo) mogli wysłać swoje T-72 na Ukrainę” – zaznaczył brytyjski premier. Według niego Londyn uważa, że konieczne jest zwiększenie pomocy wojskowej dla władz w Kijowie oraz zwiększenie presji sankcyjnej na Rosję.
           Johnson zaznaczył również, że Wielka Brytania jest gotowa stać się gwarantem bezpieczeństwa Ukrainy, jednak gwarancje te różniłyby się od artykułu 5. Traktatu Północnoatlantyckiego. Jednocześnie rząd brytyjski planuje przedstawić Ukrainie warunki, które wykluczałyby możliwość jakiejkolwiek inwazji na terytorium tego kraju.

           Polubienie

   1. Słowianka jeden i drugi to banderszczaki i oni mają za zadanie sztucznie się tu kłócić. Raczej rozumu dzieci z piaskownicy nie mają. Pani uwagi jeszcze bardziej ich nakręcą. Proszę nie reagować.

    Polubienie

   1. Dobrze, że bacuchna nie mieszka w Rosji bo na ruskim Ebay cena pół litra pepsi coli sexy dochodzili do ceny 500 pln na polski pieniądz bu bu ha ha no i by nie było czym popić wpierniczając burgera z pyszną wołowinką, cebulką i serem canenber he he he. Cymes burger i się po nim nie tyje co widać po brzuszku bacy piękny, ładny jak u pani Opozdy żony Antka Królikowskiego bu bu ha ha ha.

    Polubienie

    1. Na tym zdjęciu Baca ma tyle zębów jak Jaro Kaczyński z PiS czyli chyba niewiele, ale tak się kończy picie pepsi-coli, którą ja używam do czyszczenia śrubek ze rdzy i dobrze działa. Zawsze jednak pozostaje dobry stomatolog, który zrobi ząbki jak zrobił pikne ząbki bezzębnemu Schetynie, który ma teraz takie ząbki jak Will Smith bagatela za 100 tysięcy złotych, ale i Bacę na pikne ząbki stać wszak to już prawie celebryta jest he he he.

     Polubienie

 2. Witam Swiatowida. Pierwszy raz czytam tutaj. Więc z góry przepraszam jeżeli teraz zapytam o coś co już było tu poruszane. Co myślicie o ostrzale dworca w Krematorsku przez ” rosyjskie rakiety”? pytanie dlaczego Rosjanie pisali na tych bombach za dzieci? jakie dzieci? te które były mordowane przez neobanderowców w Dniecku – jak się domyślam – po przeczytaniu kilku tekstów? czy to ukraińska propaganda która się wymknęła nieopatrznie spod kontroli?

  Polubienie

  1. Kramatorsk to miasto rosyjskojęzycznych SEPARATYSTÓW. Rosjanie nie mają interesu mordować tam ludności cywilnej. Ukraińcy – tak. Po pierwsze dlatego, że atak na dworzec przeraził mieszkańców i odstraszył ich od ewakuacji. Po drugie dlatego, że jak zostaną – to będą ŻYWYMI TARCZAMI, jak w Mariupolu. Ukraińcy CHCĄ się bronić z dzielnic mieszkaniowych z ludnością cywilną. Bo chcą, by jak najwięcej rosyjskojęzycznej ludności zginęło. To jest po prostu ludobójstwo. Atak na Kramatorsk przeprowadzono Toczką-U, której armia FR ani separatyści nie używają (mają Kalibr). Numer seryjny toczki, która spadła na Kramatorsk jest nieodległy od innych ukraińskich „Toczek”, które spadały na miasta ŁRL i DRL. Co napisano na rakiecie nie ma większego znaczenia.

   Oczywiście to kolejna zbrodnia banderowców, którą przy użyciu załganych mediów „zachodu” zwalają na Rosję.

   Polubienie

 3. Jestem ciekaw czy ci wszyscy którzy pieją zachwyt nad ukraińcami będą tak samo zachwyceni i będą wołać – sława u… – jak im będą łby odcinać banderowcy

  Polubienie

 4. Prosimy o niezwłoczne usunięcie nielegalnie skopiowanego filmu PRAWDA WYZWALA – KULISY KONFLIKTU – MARCH 19 2022 telewizji MAXTV ze strony MaxTVGO.com
  Nielegalna kopia do usunięcia: https://swiatowid.video.blog/2022/04/03/amerykansko-ukrainskie-ludobojstwo-na-rosjanach-maskowane-obrona-ukrainy-relacje-mieszkancow-mariupola/
  Prosimy o podanie danych kontaktowych (email) w celu wysłania DMCA copyright infringement notification.

  Polubienie

   1. Autor TŁUMACZENIA i DUBBINGU (Max Kolonko) był w tekście WSKAZANY, w PODPISIE pod zalinkowanym filmem, więc nikt sobie nie uzurpował autorstwa więc internetowe dobre obyczaje stosowane przy umieszczaniu odsyłacza do cudzego materiału NIE ZOSTAŁY ZŁAMANE.

    Polubienie

  1. Na wasze życzenie usuwam odnośnik i to zamyka tu sprawę. Na kontakt z wami po takim zachowaniu ochoty nie mam. Dodatkowo ZAMIESZCZENIE ODNOŚNIKA nie jest „nielegalnym kopiowaniem filmu” i nie podlega żadnym działaniom „śledczym” „prawnym” ani jakimkolwiek innym. Znaczy to tyle, że BLOG nie posłużył do dokonania ŻADNEGO czynu zabronionego / nielegalnego, bo NIGDY nie znajdowała się na nim ŻADNA KOPIA waszego filmu.

   Polubienie

 5. Widzę, że Maksiowi Golonce sodówa uderzyła do ptasiego móżdżka, od kiedy to osadzane filmów na własnej stronie/podawanie do nich linków jest naruszeniem jakichkolwiek „praw autorskich”? Co za żałosna kreatura, nigdy tego typa nie lubiłam, jak widać, intuicję mam świetną. Kwestia kluczowa – czy Maksiu ma pozwolenie od RT na tłumaczenie i udostępnianie na swojej stronie ich materiału, czy to on właśnie narusza prawa autorskie twórców dokumentu?
  Udławcie się tym swoim tłumaczeniem towarzyszu Golonka, możecie być pewni, że nigdy w życiu nie zalinkuję do waszej parszywej strony.
  Do Światowida – czekam na Twoje tłumaczenie, RT ma kilka innych dobrych dokumentów na temat konfliktu w krainie U:
  https://odysee.com/@RTDocumentary:4
  Pozdrawiam i dziękuję za tytaniczną pracę, jaką wykonujesz dla dobra publicznego.

  Polubienie

 6. Czy nie jest to bardzo niepokojące że ukraińcy tak ochoczo tatuują sobie tryzuba, a i nasi w święto Konstytucji zamiast używać białoczerwonych rozetek w środku z orłem biały mają białoczerwone z niebieskoźółtym i tryzubem w środku?
  I jeszcze jedno pytanie czy tryzub nie jest na liście znaków zakazanych tak jak swastyka?

  Polubienie

 7. Akurat – Do prostego człowieka

  KSU – 1944

  Lao Che – Wojenka

  KSU – Kto Cię obroni Polsko

  The Analogs – Pieśń aniołów

  KSU – Pod prąd

  Rozbujane Betoniary – Walka z systemem

  😉

  Polubione przez 1 osoba

  1. Dziękuję za zastosowanie się do mojej prośby i zamieszczenie komentarza rozrywkowego w miejscu do tego przeznaczonym. Może powinienem zrobić rubrykę „rozrywka” na takie rzeczy.

   No i proszę – Tuwim, choć Żyd napisał wiersz, który się Panu spodobał na tyle, że mi Pan wrzuca piosenkę z jego tekstem.

   Proszę zapoznać się z twórczością kultowej grupy „Sztorm’68”, podobno się reaktywowali po latach – muzycznie tak sobie, ale tekstowo-ideologicznie – niedościgły w POLINezji ideał.

   Polubienie

   1. „Moje żydostwo wisi mi flakiem. Byłem, jestem i umrę Polakiem.” – Julian Tuwim

    😉

    Julian Tuwim – Bank:

    Jak czarne włochate kulki
    po banku toczą się srulki.

    Skaczą, piszczą nad biurkiem,
    targuje się srulek ze srulkiem.

    Stulek srulkowi uległ
    i biegnie do kasy srulek.

    Liczy drżącemi palcami
    i zmyka przed srulkami.

    W klubsesslach zdala od kasy
    siedzą srule grubasy.

    Srulki z uśmiechem lubym
    Kłaniają się srulom grubym.

    A w głębi – w ciszy – wielki jak król
    duma
    sam
    główny
    SRUL.

    😀

    Polubienie

 8. I, Pet Goat II – kanadyjski film krótkometrażowy z 2012 roku, autorstwa Louisa Lefebvre’a. Film ma stanowić komentarz dla amerykańskiego społeczeństwa i polityki, zwłaszcza dla rządów George’a W. Busha i Baracka Obamy. W filmie zawarte są aluzje do Biblii i mitologii egipskiej oraz postapokaliptyczna sceneria. Tytuł filmu jest nawiązaniem do książki dla dzieci „The Pet Goat”, utworu czytanego przez prezydenta Busha w Emma Booker School, w Sarasocie, podczas zamachów z 11 września. Film jest znany z użycia tajemniczej symboliki i nawiązań do teorii spiskowych.

  Polubienie

  1. Po wypuszczeniu całego AZOW-a, w tym ludzi z wyrokami … po wypuszczeniu skazanych na śmierć najemników zagranicznych, po POKĄTNYM, tajnym wypuszczeniu ZA DARMO 43 żydowskich najemników z Mariupola ./ AZOWSTALu … tłumaczyć materiał propagandowy TEGO rządu, który za to WSZYSTKO odpowiada … SKĄD mam brać motywację?

   Polubione przez 1 osoba

   1. Rozumiem, faktycznie to frustrujące, natomiast materiał, mimo że „propagandowy”, to prawdziwy. Jak uważasz, Wciąż uważam, że warto ludzi uświadamiać, bo większość nadal nie ma pojęcia, co się tam dzieje. Pozdrawiam i wytrwałości życzę.

    Polubienie

   2. Po takich rewelacjach jak mają się czuć żołnierze Ługańska i Donbasu. Osiem lat walki i wszelkich wyrzeczeń. Tysiące ofiar i zniszczona infrastruktura. Brak słów !!!

    Polubienie

    1. A tam brak słów. To samo słowo od 8 lat. ZDRADA. W Donbasie Putinowi i jego mafijnemu państwu nie wierzy już absolutnie NIKT z normalnych prostych ludzi. Wszystko, czego Putin się tknął kończy się zdradą i powstaniem mafijno-złodziejskiej „mętnej wody” specjalnie dla kręgów PACHANATU.

     Polubienie

 9. BEK – Выхожу один я на дорогу

  Выхожу один я на дорогу;
  Сквозь туман кремнистый путь блестит;
  Ночь тиха. Пустыня внемлет богу,
  И звезда с звездою говорит.

  В небесах торжественно и чудно!
  Спит земля в сиянье голубом…
  Что же мне так больно и так трудно?
  Жду ль чего? Жалею ли о чем?

  Уж не жду от жизни ничего я,
  И не жаль мне прошлого ничуть;
  Я ищу свободы и покоя!
  Я б хотел забыться и заснуть!

  Но не тем холодным сном могилы…
  Я б желал навеки так заснуть,
  Чтоб в груди дремали жизни силы,
  Чтоб дыша вздымалась тихо грудь;

  Чтоб всю ночь, весь день мой слух лелея,
  Про любовь мне сладкий голос пел,
  Надо мной чтоб вечно зеленея
  Темный дуб склонялся и шумел.

  Polubione przez 1 osoba

 10. Melania i Maria Czerskie – Выйду ночью в поле с конём

  Выйду ночью в поле с конём
  Ночкой тёмной тихо пойдём
  Мы пойдём с конём по полю вдвоём
  Мы пойдём с конём по полю вдвоём
  Мы пойдём с конём по полю вдвоём
  Мы пойдём с конём по полю вдвоём

  Ночью в поле звёзд благодать
  В поле никого нo видать
  Только мы с конём по полю идём
  Только мы с конём по полю идём
  Только мы с конём по полю идём
  Только мы с конём по полю идём

  Сяду я верхом на коня
  Ты неси по полю меня
  По бескрайнему полю моему
  По бескрайнему полю моему
  По бескрайнему полю моему
  По бескрайнему полю моему

  Дай-ка я разок посмотрю
  Где рождает поле зарю
  Аль брусничный цвет
  Алый да рассвет
  Али есть то место, али его нет
  Аль брусничный цвет
  Алый да рассвет
  Али есть то место, али его нет

  Полюшко моё, родники
  Дальних деревень огоньки
  Золотая рожь да кудрявый лён
  Я влюблен в тебя, Россия, влюблен
  Золотая рожь да кудрявый лён
  Я влюблён в тебя, Россия, влюблён

  Будет добрым год-хлебород
  Было всяко, всяко пройдёт
  Пой, златая рожь,
  пой, кудрявый лён
  Пой о том, как я в Россию влюблён
  Пой, златая рожь,
  пой, кудрявый лён
  Мы идем с конем по полю вдвоем…

  Polubione przez 1 osoba

  1. Prawy Ostry – Zemsta

   😉

   Parafrazując:

   „Walcz i giń za honor swój
   Sercu posłuszny nie wdepniesz w gnój
   Poślij „carowi” grad wrogich kul
   Do Rosji nie wracaj – tam zdycha SRUL”

   To tak a propos komentarza – https://swiatowid.video.blog/2022/09/29/igor-girkin-mobilizacja-w-fr-niekompetencja-i-sabotaz-administracji-ogolny-chaos-roman-doniecki-cena-dezercji-jest-znana-to-kolejna-bucza-i-kolejne-izjum-kolejne-banderowskie-masowe-mordy-proro/comment-page-1/#comment-958 – ? 😛

   Polubienie

 11. Fajnie, że tu jest Księga Gości i każdy jako żyw może zostawić swój znak, natomiast nie rozumiem ksiąg gdzie wpisują się po śmierci kogoś nawet ważnego…. Po co to trupowi skoro widzi prawdę z innego wymiaru?

  Polubienie

  1. „Inne wymiary” to ludzka fantazja, bajka. Martwy niczego nie widzi i nie zobaczy – nie istnieje jako byt. Świadomość nie może istnieć w oderwaniu od podtrzymujących ją procesów biochemicznych i biofizycznych wynikających z uporządkowania materii w żywy organizm. Zwłoki to tylko zbiór materii podlegający entropii, której nie może się już przeciwstawić z powodu ustania procesów życiowych na poziomie neuroelektrycznym i po jakimś czasie także tkankowym.

   Polubienie

   1. Żartujesz chyba. Właśnie miałam sen z poprzedniego życia gdzie pewien znany jasnowidz na YT kazał mi się położyć do trumny czy sarkofagu i wypić coś z fiolki. Pamiętam co czułam bo to już było.

    Polubienie

     1. Bardzo mi imponuje Twoja wiedza dlatego dodaj coś więcej…
      Myślisz że to kosmici wgrywają nam takie sny? Bo jeśli nie oni to kto?
      _________

      Światowid:
      Pewnie świstaki, jak skończą „zawijać w te sreberka” dorabiają w ten sposób po godzinach.

      Polubienie

      1. Widać zatem, że nie masz wiedzy w pewnych sprawach. No cóż, nie wszyscy muszą wszystko wiedzieć. Baw się dalej w „życie” gdzie po nim zostaje tylko złom, pomniki i zapisane notesiki.
       Pozdrawiam ciepło i radośnie :))

       Polubienie

 12. ТАМО ДАЛЕКО / TAMO DALEKO – Даница Црногорчевић

  ВЕСЕЛИ СЕ СРПСКИ РОДЕ / VESELI SE SRPSKI RODE – Даница Црногорчевић

  😉

  Polubienie

 13. Napisałem dziś na Neonie pod artykułem Jarka Ruszkiewicza https://spiritolibero.neon24.info/post/169567,kompleksowe-ataki-na-ukrainska-infrastrukture

  „Od rana śledzę informacje o tym zmasowanym ataku na Kijów i inne miejsca na UPAdlinie.

  I coś mnie swędzi z tyłu głowy, że to jakaś hutzpah.

  W każdej wolnej chwili sprawdzam na Bitchute, czy pojawiły się nowe filmy z rezultatów tego ostrzału.
  No i nic. Od godzin przedpołudniowych jak były ze 4 lub 5 parosekundowych, góra kilkunastosekundowych, filmików, tak do tej pory nie pojawiły się nowe.
  Nie ma na nich ofiar, nie ma rannych, NIE MA ZBURZONYCH budynków. Jedyne co widać, to rozrzucone różne szczątki blach, bruku ulicznego, jakichś śmieci i płonące wraki samochodów.
  No i daleki plan z z Kijowem zasnutym dymami po „rzekomych” ostrzałach rakietowych.

  Coś mi się nie skleja, coś nie dodaje, z tymi filmami.

  Przecież gdy bandersyny ostrzeliwały z gradów Donieck, to w sieci natychmiast było mnóstwo filmów właśnie z pozabijanymi i rannymi na ulicach cywilami, i tych filmów było całe mnóstwo.
  A teraz z Kijowa tylko kilka wałkowanych od rana?

  Coś tu śmierdzi, choć bardzo chciałbym się mylić i żeby w końcu ten nowy ruski generał od Syrii zadał bobu świniom żydobanderowskim.

  P.S. Wszystkie filmy na Bitchute z dzisiejszego Kijowa w porządku od najnowszego:

  https://www.bitchute.com/search/?query=kiev%20&kind=video&sort=new

  ————-

  Polubienie

  1. Właśnie zajrzałem na Pana blog i zauważyłem, że Pan opublikował komentarz traktujący o „doktrynie szoku”. Zabawne, bo mój najnowszy tekst kończę uwagami właśnie o doktrynie szoku.
   https://swiatowid.video.blog/2022/11/12/o-inflacji-i-wirtualnym-bohaterskim-wojowaniu-z-inflacja-medialnych-autorytetow-na-marginesie-realnej-wojny-gospodarczej-o-globalna-dominacje/

   Pozdrawiam i liczę na kolejne linki do moich tekstów na neon24 … jak pisałem mam ochotę policzyć tamtejszą trzódkę, bo dotychczasowe analizy wejść z neon24 wskazują na to, że ten portal jest „zasiedlony” przez jakichś 20 czytelników … A od „komentatorów” i „autorów” tam się jakoś roi, liczby odsłon jednego tekstu dobijają w parę minut do 1000 … „CUDA, CUDA, powiadają” …

   Polubienie

  1. Skrypt (widget) do robienia „listy tagów” miał ustawiony limit 150. W efekcie wyświetlało się tylko 150 najczęściej używanych tagów. Najmniej używane po prostu nie „załapywały się” na listę. Limit ustawiłem na 999 i Afganistan jest już widoczny, wraz z masą innych „jednorazowych” tagów, ale nie wiem, czy to nie pogorszy czytelności „chmury tagów”.

   Dziękuję za uwagę.

   Polubienie

   1. //Jestem piekielnie ciekaw, co to znaczy „iść za ostro”.//

    „za ostro” to taki zamiennik „Aj! Waj!”. Żydowską duszyczkę pańskie Piśmiennictwo, @Światowidzie, ubodło, i @Kruchyblaum dał temu wyraz tak, żeby niby się nie zdradzić.
    Ot, po prostu…

    Ewentualnie to biedny, całkowicie zdemokratyzowany, Goj, który nie rozumie nawet tego, gdzie i po co istnieje.

    Polubienie

 14. Tak na marginesie, gwoli refleksji – czy widzieliście – poza moim – choćby JEDEN „prorosyjski” blog, który by wam pokazywał, jak możecie wspomóc wojska ŁDNR pomocą humanitarną i który by WAS do tego zachęcał? …
  ——————————————–
  Nie.

  Polubienie

 15. Miarka się przebrała.
  Wczoraj Repsol zrzucił przyłbicę i skasował mój komentarz (niestety treści nie zarchiwizowałem, bo się nie spodziewałem, ot pojechalem kremlowską koszerną bandę pod „przywództwem” Putina), w którym nie było nic bardziej drastycznego ponad to, co do tej pory w sekcji komentarzy Neonu publikowałem.

  Puściły mi nerwy, i gnoja banderowskiego (w zasadzie to faszystowskiego) pojechałem następnie jak burą wściekłą sukę. Też pokasował.

  Ma Pan rację. Trzeba iść na „swoje”.

  Przez 2 lata aktywnego „blogowania” i jakieś 3 komentowania na Neonie, pozyskałem dużą, bardzo dużą, grupę czytelników.
  Ja, prosty, bez wykształcenia formalnego, zwykły Polak z krwi i kości, a przede wszystkim z duszy.
  Nie wolno mi tego zmarnować; póki żyję.

  Ktoś kiedyś na Neonie napisał, że jestem wiarygodny, i wart szacunku, bo jestem SPÓJNY w poglądach. Nie da mi się zarzucić agenciarstwa, nie sposób mnie podejrzewać o typowe dla internetowych „antysystemowych opozycjonistów” krętactwa.
  To był chyba jeden z największych komplementów, jakimi uraczono moją internetową aktywność.

  Kolejnym, jeszcze większym, komplementem było to, że kanalia Repsol odkrył karty, kasując bez powodu mój komentarz, w którym przejechałem się po Putinie, jak po łysej kobyle.

  Tak więc; jest już sezon zimowy. Zajęć na podwórku prawie nie mam. Jest czas, żeby stworzyć coś „swojego”.

  Polubienie

  1. Neon jest potrzebny jako słup ogłoszeniowy. Jeśli nie będzie Pan sobie zasysał stamtąd czytelników na swój blog, nikt się nie dowie, gdzie Pan pisze, Najlepiej na neon zostawiać „zajawki” – słowa wstępne do tekstów. Plus odsyłacz do reszty na nowej stronie. Polecam wordpress.com, jako stosunkowo mało banujący i nie wymagający aktywacji telefonem komórkowym. Ale tu też trzeba uważać, bo personalia „Maruchy” wyciekły z działu technicznego wordpress.com, po tym jak musiał podać jakieś dane osobiste przy odzyskiwaniu dostępu do konta. Nie wiem, czy zapomniał hasła czy co. Neon czyta kilkaset osób, mają znajonych, moga polecić wartościowy tekst dalej i nie warto tracić takiej opcji. Ja zrezygnowałem z neon po bezsensownej blokadzie konta przez osła Lipskiego, kiedy próbowałem ostrzec, że z facetem pseudo „dżon” i jego decyzjami projektowymi jest coś nie w porządku. Dziś chyba nie ma już użytkownika ne24, który nie określał by „dżona” mianem minimum debila, a maksimum – sabotażysty.

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s